همایش و نمایشگاه

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس آغاز به کار کرد

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس(معماری، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن) با حضور معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز بکار کرد.

به گزارش عصرسازندگان، در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس(معماری، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن) بیش از ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی، جدیدترین تولیدات و خدمات خود را ارائه کردند.

عبدالکریم جلالی رئیس ستاد برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی میدکس گفت: در این نمایشگاه بیش از ۳۰۰ شرکت داخلی از جای جای کشورمان و ۸ کشور خارجی شامل؛چین، ایتالیا، روسیه، بلژیک، آلمان، انگلیس، هلند و کره جنوبی حضور دارند و جدیدترین صنایع، تجهیزات، تولیدات و خدمات خود را ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار دادند.
وی افزود: چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری،دکوراسیون داخلی وخانه مدرن تلفیقی از دانش، هنر و صنعت است که در آن علاوه بر شرکت‌های خصوصی؛ برخی سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی نیز حضور دارند وتوانمندی های خود در حوزه های مختلف طراحی و مشاوره معماری و دکوراسیون داخلی و همچنین آخرین دستآوردها و تولیدات حوزه های نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی را ارائه کرده اند.
جلالی اضافه کرد: در این نمایشگاه همچنین انواع خانه پیش ساخته، نورپردازی و هوشمند سازی، تکنولوژی‌های نوین تاسیسات، مبلمان و تجهیزات مربوط به فضای باز، تجهیزات دکوراسیون داخلی، انواع پرده، کاغذ دیواری، پوشش های تزئینی،لوازم ویژه دکوراسیون و تزئینی، مبلمان ورزشی و تفریحی، انواع لوازم الکترونیکی شامل هوشمندسازی، سیستم های کنترل از راه دور، سیستم های ایمنی ساختمان، سیستم های پالایشی مواد و دیگر محصولات و طرح ها، به معرض نمایش گذاشته شده است.

رئیس ستاد برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس اظهارداشت: این رویداد در فضایی بالغ بر ۳۲ هزار متر مربع و در ده سالن و فضای باز محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران برپا شده است.
جلالی تاکید کرد: معرفی توانمندی‌های داخلی درحوزه تولید محصولات و خدمات معماری و دکوراسیون، آشنایی شرکت‌های ایرانی با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، معرفی آخرین توانمندی‌ها و فناوری‌های نوین به ویژه در حوزه محصولات نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی، ایجاد فرصت‌های تجاری جدید، اشتغالزائی، فراهم کردن زمینه تعامل بین دانشگاه و تولیدکنندگان و شناسایی پتانسیل خدمات صادراتی حوزه دکوراسیون کشور، مهمترین اهداف برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون است.
وی در پایان گفت: برقراری ارتباط بین دانشگاه و صنعت معماری و دکوراسیون داخلی و گسترش ارتباط بین این دو، یکی از مهمترین محورهای برپایی این نمایشگاه است و برای تحقق این هدف نیز چندین همایش و کارگاه علمی آموزشی از جمله کارگاه‌های مختلف آموزشی و معماری با حضور استادان دانشگاه و فعالان این صنعت برگزار می شود.
گفتنی است، چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون از روز ۲۲ تا ۲۵ دی ماه هر روز از ساعت ۸ تا ۱۵ در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران، آماده بازدید علاقمندان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا