وزارت راه و شهرسازی

بالاترین سهم سبد زندگی به مسکن اختصاص دارد

رییس‌جمهور در پانزدهمین جلسه شورای‌عالی مسکن با اشاره به سهم مسکن در سبد زندگی مردم بر تداوم تلاش جهادی همه دست‌اندرکاران بخش مسکن برای به ثمر رسیدن اهداف دولت در این بخش، تاکید کرد.

به گزارش عصرسازندگان، سید ابراهیم رئیسی در ضمن پانزدهمین جلسه شورای‌عالی مسکن، در آیین واگذاری ۱۰ هزار و ۹۴ واحد مسکونی نیرو‌های مسلح و نیز امضای دستورالعمل اجرایی ماده ۲۵ قانون جهش تولید مسکن میان وزرات راه و شهرسازی و وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح حضور یافت و سهم مسکن در سبد زندگی نیروهای مسلح را ارامبخش عنوان کرد.

مسکن؛ بالاترین سهم سبد زندگی مردم

رییس‌جمهور تفاهمی را که امروز میان وزرای راه و شهرسازی و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح امضا شد، در شتاب بخشیدن به تامین زمین و ساخت واحدهای مسکونی توسط نیروهای مسلح بسیار مفید و راهگشا دانست و با قدردانی از همه تلاش‌های صورت گرفته در این راستا، خواستار تداوم تلاش جهادی همه دست‌اندرکاران ساخت مسکن در نیروهای مسلح و دیگر بخش‌ها برای به سرانجام رسیدن نهضت ملی مسکن شد.

سید ابراهیم رئیسی گفت: بالاترین مصرف در سبد زندگی به مسکن اختصاص دارد و سهم بسزایی دارد و تامین مسکن برای نیروهای مسلح می‌تواند آرامش را برای آنان فراهم آورد.

همت ستاد کل نیروهای مسلح و فرماندهان محترم عالی با همکاری وزارت راه و شهرسازی و استانداری ها برای تامین مسکن قابل تقدیر است.

رئیسی بیان کرد: امروز خرسندیم که ۱۰ هزار واحد مسکونی به نیروهای مسلح تحویل می‌شود.

گفتنی است، در جلسه شورای عالی مسکن امروز ۱۰ هزار و ۹۴ واحد از واحدهای مسکونی به مالکان واگذار شد، همچنین عملیات احداث ۱۴ هزار واحد مسکونی جدید نیز رسما آغاز شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا