مدیریت و توسعه

آخرین هتل رونالدو در عربستان

کریستیانو رونالدو هتل جدید خود را در شهر ریاض عربستان می‌سازد.

به گزارش عصرسازندگان، آخرین هتل رونالدو با همکاری گروه “پستانا” در حال ساخت است؛ این هتل مناسب فوتبال دوستانی است که این هتل را به عنوان محل اقامت خود انتخاب می‌کنند.

کریستیانو رونالدو فوق ستاره دنیای فوتبال علاوه بر بازی در این رشته پرطرفدار بیزنس‌های زیادی را در صنعت هتل‌داری، رستوران‌داری و مد و فشن مدیریت می‌کند.

رشد صنعت هتلداری با برند رونالدو

اسطوره پرتغالی هتل‌های زنجیره‌ای با عنوان “CR7” در کشور پرتغال دارد و درصدد است صنعت هتلداری‌اش را توسعه دهد. رونالدو، همکاری‌‌اش در زمینه هتلداری را با گروه “پستانا” شروع کرده و به سرعت رو به جلو می‌رود.

هتل‌های این برند فوتبالی و پستانا در شهرهای فونچال، لیسبون، مادرید، نیویورک، مراکش و پاریس واقع هستند و قرار است  شعبه جدید خود را در ریاض تاسیس کنند.

رونالدو درباره آخرین سازه هتل خود در پاریس گفته است:” ساخت Pestana CR7 در پاریس، به عنوان یکی از پرطرفدارترین شهرهای جهان و یک مقصد گردشگری، ایده منطقی بوده و اینک به فکر ساخت هتلی جدید در عربستان است.

هتلی برای فوتبال دوستان

رونالدو برند تجاری Pestana CR7 را به طور ۵۰-۵۰ با گروه هتل‌های پستانا که مسئولیت مدیریت هتل‌ها را بر عهده دارد، شریک است.

به گفته او، ریاض، پایتخت عربستان نیز بهترین مکان برای احداث هتل است تا فوتبال دوستان این هتل را به عنوان محل اقامت خود انتخاب کنند و درآمدزایی کلانی برای اسطوره پرتغالی حاصل شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا