وزارت راه و شهرسازی

تحویل واحدهای نهضت ملی مسکن از دهه فجر

وزیر راه و شهرسازی: از دهه فجر امسال فرآیند تحویل واحدهای نهضت ملی مسکن در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

به گزارش عصرسازندگان، از دهه فجر فرآیند تحویل واحدهای نهضت ملی مسکن در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

سرنوشت مسکن مهر در دولت سیزدهم 

مهرداد بذرپاش؛ وزیر راه و شهرسازی در آیین افتتاح متروی پرند و بهره‌برداری از ۴ هزار و ۳۸۱ واحد مسکونی در آن شهر جدید،گفت: متروی شهر پرند بعد از ۱۸ سال چشم انتظاری مردم به بهره‌برداری رسید.

بذرپاش با یادآوری اینکه شهر جدید پرند ۵۰۰ هزار نفر جمعیت دارد، توضیح داد: این میزان جمعیت نیاز به حمل و نقل ایمن داشت که با مترو این مهم محقق شد. حتما از امروز به بعد مردم پرند از حمل و نقل ایمن‌تر، ارزان تر و باکیفیت‌تری با افتتاح متروی پرند برخوردار خواهند شد.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون ۳۱ هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهر جدید پرند در حال ساخت است از افتتاح برخی از واحدهایی که مراحل نهایی را طی می‌کنند، خبر داد و گفت: به مرور از دهه فجر امسال برخی از واحدهای نهضت ملی مسکن که به اتمام خواهد رسید، تکمیل و تحویل مردم خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های مجموعه دولت تکمیل باقیمانده واحدهای مسکونی مهر است، اظهار داشت: در دولت سیزدهم تلاش کردیم تا واحدهای باقیمانده مسکن مهر را تحویل مردم بدهیم که امروز نیز ۴ هزار و ۳۸۱ واحد باقیمانده مسکن مهر که بالای ۱۲ سال باقیمانده بود در پرند تکمیل و تحویل متقاضیان شد.

بذرپاش تصریح کرد: پرونده مسکن مهر پرند در دولت سیزدهم بسته می‌شود.

تحویل واحدهای نهضت ملی مسکن از دهه فجر

وزیر راه و شهرسازی با یادآوری اینکه ۲۴۰ هزار واحد مسکن مهر نا تمام از سال‌های گذشته باقی مانده، افزود: از ۲۴۰ هزار واحد باقیمانده مسکن مهر تحویل داده شده به دولت سیزدهم حدود ۱۱۰ هزار واحد تکمیل و تحویل متقاضیان شد. باقیمانده نیز تا پایان دولت به سرانجام می‌رسد.

بذرپاش در خصوص خدمات روبنایی شهر جدید پرند نیز گفت: در شهر جدید پرند و در ایام مسئولیت بنده ۷ مدرسه افتتاح شد. در افتتاح‌های امروز علاوه بر ۴ هزار و ۳۸۱ واحد مسکونی، یک پارک، یک مسجد و یک مجموعه فرهنگی افتتاح شد. به مرور نیز سرانه خدمات فرهنگی، ورزشی، رفاهی در شهرهای جدید تکمیل خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: از دهه فجر فرآیند تحویل واحدهای نهضت ملی مسکن در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا