بازار

بانک مسکن به تعهد خود عمل کرد

بانک مسکن ۵۴ درصد تعهدات وام نهضت ملی مسکن را پرداخت کرد.

به گزارش عصرسازندگان، مدیرعامل بانک مسکن با بیان این‌ که ۵۴ درصد تعهدات وام نهضت ملی مسکن پرداخت شده است، گفت: ۱۲۶ هزار واحد این طرح پیشرفت بالای ۷۰ درصد دارد.

سید عباس حسینی اظهار کرد: قرارداد ۳۶۱ هزار و ۲۹۰ واحد نهضت ملی مسکن در قالب ۵۰ هزار و ۵۱۴ پروژه به مبلغ یک میلیون و ۶۵۶ هزار و ۳۱۲ میلیارد ریال (۱۶۵ همت) امضا شده است.

حسینی از معرفی ۵۱۸ هزار و ۷۶۱ واحد نهضت ملی مسکن به بانک خبر داد و یادآور شد: از ابتدای اجرا طرح نهضت ملی مسکن تاکنون ۹۰۰ هزار و ۴۷۳ میلیارد ریال به عنوان سهم‌الشرکه، متناسب با پیشرفت فیزیکی و ساخت ۳۳۷ هزار و ۲۳۵ واحد نهضت ملی در قالب ۴۶ هزار و ۵۰۵ پروژه پرداخته است.

وی با بیان این‌که این مبلغ معادل ۵۴ درصد از کل تعهد بانک مسکن در طرح مذکور است، افزود: ۱۲۶ هزار و ۳۵۵ واحد نهضت ملی مسکن که قرارداد آنها در بانک مسکن به امضا رسیده، دارای پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد به بالا هستند.

حسینی بیان کرد: ۴۷۲ هزار و ۶۶۶ میلیارد ریال معادل ۹۲ درصد از تعهد ساخت این واحدها را پرداخته و این روند تا تکمیل و تحویل همه واحدها ادامه دارد و همچنین، ۳۲ هزار و ۵۳۲ واحد نهضت ملی مسکن در قالب ۱۳ هزار و ۶۵۴ پروژه تعیین تکلیف شده و روند واگذاری این واحدها به متقاضیان در حال انجام است.

پی نوشت؛ مدیرعامل بانک مسکن در حالی از انجام واگذاری واحدهای مسکونی سخن می‌گوید که پروژه‌های با پیشرفت بالای ۷۰ درصد با مشکل عدم پرداخت تسهیلات مواجه و تقریبا روند تکمیل آنها متوقف شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا