فرهنگ و هنر

اولین هتل لوئی ویتون در پاریس افتتاح می‌شود

اولین هتل برند لوکس لوئی ویتون Louis Vuitton در سال ۲۰۲۶ در شانزلیزه؛ یکی از لوکس‌ترین ‌محله‌های پاریس افتتاح می‌شود.

به گزارش عصرسازندگان، اکنون نمای بیرونی هتل لوئی ویتون برای زیبایی شهر و‌ جلوگیری از لو‌‌ رفتن نمای اصلی به شکل چمدان‌های معروف‌ این برند در آمده است و همین پنهان‌کاری باعث جنجال و جذب توریست‌های پاریس شده است.

آغاز فصل نوین تاریخی لوئی ویتون

لوئی ویتون ابتدا با امتناع از افشای عملکرد مورد نظر دفتر شرکتی، تنها به “فصل تاریخی نوین” در خیابان شانزه‌لیزه اشاره کرد؛ اما، کمی بعد کمیسیون دپارتمان توسعه تجاری پاریس، ایجاد هتل لویی ویتون در خیابان شانزلیزه را اعلام کرد.

مایکل برک؛ رئیس و مدیر اجرایی Louis Vuitton به برنامه‌های این برند برای تبدیل دفاتر شرکتی لویی ویتون به مجموعه‌های گسترده اشاره کرد و گفت: در حال آماده سازی اولین هتل و بزرگترین فروشگاه لویی ویتون در سراسر جهان هستیم.

رئیس و مدیر اجرایی لوئی ویتون با تشریح منظره‌ای از برج ایفل تا نوتردام پاریس، اظهار داشت: این مسیر تماشایی‌ترین منظره در جهان است.

برک افزود: رویای من ایجاد یک رنسانس در مرکز شهر تجاری اصلی پاریس است.

اولین هتل لوئی ویتون

لوئی ویتون، غول مد فرانسوی قصد دارد دفتر مرکزی خود در پاریس را به اولین هتل بزرگش تبدیل کند که بزرگ‌ترین سازه لویی ویتون در شبکه جهانی خواهد بود.

این هتل دارای «منظره‌های جذاب» از نمادین‌ترین مکان‌های دیدنی پاریس، از برج ایفل تا نوتردام پاریس و همچنین کلیسای سن ژرمن لوکسروا خواهد بود.

منطقه‌ای که دفتر مرکزی لوئی ویتون در آن قرار دارد، اخیراً چندین برند لوکس را به یکباره جذب کرده است. به عنوان بخشی از پروژه جدید، لوئی ویتون قصد دارد یک محیط جدید را افتتاح کند که یک کافه، یک فروشگاه شکلات و یک گالری را با آثار هنرمندان محلی ترکیب می‌کند.

تلاقی دنیای مد و گردشگری

لوئی ویتون در فکر برقراری رابطه ۲۴ ساعته با مشتریانش است. این هتل بخشی از پروژه LV Dream خواهد بود.

امروزه برندها مهمترین دارایی کسب و کارها تلقی می‌شوند و لاجرم گرایش تجارت مد به سمت صنایع دیگر مانند گردشگری در حال شکوفایی است. تلاقی دنیای مد و گردشگری، ضرورت شناخته شده در برند‌های برتر مد با هدف افزایش فروش است.

پیش از این سایر برندها از جمله Versace در ایتالیا و دبی و … هتل‌های لوکسی را افتتاح کرده بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا