سکو

بخش خصوصی کار خود را بلد است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان با بیان اینکه دولت چاره ای جز اعتماد به فعالان بخش خصوصی ندارد، گفت: اتفاقات صنعت ساختمان گویای توانمندی فعالان این حوزه است.

به گزارش عصرسازندگان، سید محمد دهنوی در مراسم افتتاح نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان گلستان اظهار کرد: ورود بخش خصوصی توانایی صنعت سازختمان را افزایش می‌دهد؛ صنعت ساختمان به عنوان صنعت مادر در زمان رونق می‌تواند به شکل پیشران عمل کرده و ۳۰۰ تا ۴۰۰ صنعت دیگر را دخیل کرده و اشتغالزایی ایجاد کند.

دولت چاره‌ای جز اعتماد ندارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان افزود: تولید مسکن از اولویت‌های دولت سیزدهم است و استان گلستان در طی چهار سال، تعهد دارد بالغ بر ۹۰ هزار مسکن بسازد که ۶۰ هزار واحد آن شهری و بقیه روستایی است.

وی با بیان اینکه دولت چاره‌ای جز اعتماد به فعالان بخش خصوصی ندارد، گفت: اقدامات دانش بنیان، ورود فناوری‌های نوین و وقوع هوشمندسازی نشان می‌دهد بخش خصوصی کار خود را بلد است و اتفاقات این صنعت گویای توانمندی فعالان این حوزه است.

معاون استاندار گلستان با بیان اینکه مجموعه صنعت ساختمان به عنوان یک زنجیره تولیدی دارای اهمیت است، بیان کرد: یکی از اولویت‌های ما در استان شکل‌گیری این زنجیره است.

وی یادآور شد: بخش عمده‌ای از سیمان، سنگ و مصالح ساختمانی از مرز اینچه برون عبور می‌کند و کشور ما هم به لحاظ زیر ساختی و هم به لحاظ توسعه فنی در جایگاه خوبی قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا